Divadla pro děti i dospělé na BP 2021

Home / News / Divadla pro děti i dospělé na BP 2021
Divadla pro děti i dospělé na BP 2021

Divadla pro děti i dospělé na BP 2021

Koťátko zkázy: 101 věcí, co jste chtěli udělat, ale báli jste se: pouliční divadelně-artistická komedie. Zjistili jsme, čeho jsme se až doteď báli – jako lidi, jako občané, jako sociální bublina, jako země… a rozhodli jsme se to navždy změnit.
Městské sady u hřiště, od 16:30 do 17:00
Johnny & Jenny: Závozník z firmy JOHNNY SERVIS provádí svou denní rutinu, když se mu do cesty připlete tvrdohlavá a tak trochu záludná dívka. Díky ní se jeho běžný pracovní den změní v neobyčejné dobrodružství. Neobvyklé manipulační hříčky, přesná dynamická akce a trochu kouzla k tomu. To je představení Johnny & Jenny – groteskní komiksový souboj pro celou rodinu o nadvládu nad toaletami.
Městské sady u hřiště, od 17:15 do 17:45
Koťátko zkázy: Mise Omega: Agenti H a K z Útvaru pro odhalování zdánlivě nesouvisejících jednotlivostí věnovali celý život vyvracení konspiračních teorií. Postupně na ně ale mezi všemi polopravdami a mýty vysvitla PRAVDA… a je děsivější a nepravděpodobnější, než si dokážete představit. Tak to alespoň agentům zpočátku připadalo. Teď už ale nechápou, jak mohli být tak slepí. Rozhlédněte se, nevypadá Měsíc spíš jako líně se otevírající a zavírající oko Koťátka pozorující Zemi? Nejsou Chemtrails uspořádané podivně podobně, jako když škrábne kočka packou? A není Elon Musk jen přeházené Micíček…když některá písmena vynecháte a jiná nahradíte? Soubor Koťátko zkázy přichází s novou fantastickou show plnou humoru, agentů, naprosto logických závěrů, párové akrobacie, záchrany světa, spasení a dalších úžasností. Strefovat se bude tentokrát do lidské touhy vidět souvislosti i tam, kde nejsou. A nebo jsou?
Městské sady u hřiště, od 18:00 do 18:30