U HŘIŠTĚ – Dětský PROGRAM, DIVADLO, Barevné vesničky 2021

Home / Harmonogram (Line-Up) / U HŘIŠTĚ – Dětský PROGRAM, DIVADLO, Barevné vesničky 2021

WORKSHOPY A DIVADLA u hřiště pro malé i velké 2021

Divadla u hřiště
13:30 – 14:00 | EMONGO /Afrika/
14:30 – 15:00 | DIVADLO KRABICE TEPLICE /divadlo pro děti/
15.30 – 16:00 |JOHNNY & JENNY /divadlo/
16.30 – 17:00 | 101 VĚCÍ co jste chtěli udělat, ale báli jste se /divadlo/
17:15 – 17:45 | JOHNNY & JENNY /divadlo/
18.00 – 18:30 | MISE OMEGA /divadlo/
TAIJI – ukázky a workshop
15:00 – 15:15 pro zdraví |15.30 – 15:45 pro sebeobranu |16:30 – 16:45 v lepším světle
JÓGA V DENNÍM ŽIVOTĚ /ukázka a workshop/
13:50 – 14:10 |15.00 – 15:20 |15:30 – 15:50 |16:30-16:50 | 17:15-17:35
KOLAM /ukázka a workshop indického umění/
13.30
MONGOLSKÝ ZÁPAS BUKH /ukázka/
16:15-16:35

BAREVNÉ VESNIČKY

VIETNAM: národní kuchyně, káva, tradiční předměty, buddhistický chrámek, výstava fotografií z Vietnamu od Tomáše Nguyena

AFRIKA: kuchyně z Toga, Konga Brazzaville, Demokratické republiky Kongo, Pobřeží slonoviny, Kamerunu, Etiopie, čaje a etiopská káva, afro-oblečení a korálky, pletení copánků

INDIE: národní kuchyně, oblečení, kosmetika, cvičení jógy, tradice kolam

LATINO: kuchyně z Peru, Kuby, Curacaa, Mexika, bolivijské a panamské tradiční předměty

MONGOLSKO: národní kuchyně, jurta, zápas Bukh

DALŠÍ ETNOSTÁNKY: Gruzie, Kazachstán, Nepál, Pákistán, Makedonie, Tibet, Indonésie

STÁNKY NÁRODNOSTNÍCH MENŠIN: bulharský, slovenský, ukrajinský, ruský, romský, vietnamský

—————————————————————————————————————————————————-

MINULÉ ROČNÍKY

DĚTSKÉ ATRAKCE 2018

  • skluzavka, kolotoč, skákací hrad, kuličkový labyrint, malování na obličej (zpoplatněno dodavateli)
  • házedla, dovednostní úkoly a tvořivé dílny (zdarma)
  • kubánská salsa, zumba, Dolphins Cheerleaders, workshop břišního tance Studia Karima, divadlo Krabice Teplice, workshop indonéských tanců, vietnamské vystoupení tyčový tanec Mua Sap, bubenický workshop Papis Nyass, bubenické vystoupení Emango
  • Na dětském programu se podílí Dům dětí a mládeže Ústí nad Labem, Skautský oddíl Vlaštovky, divadlo Krabice Teplice, ZŠ Plynárenská Teplice, Český svaz parkouru, z.s.
  • Bubenická souprava – k dispozici bude bubeník Michal Kadlec, který Vám může zahrát nebo provede vašeho syna či dceru základy bubnování

Line Up dětského programu:

  • 13:30 Zumba – SANDOR ÓMS CUELLAR
  • 14.10 Tyčový tanec – Vietnamská komunita
  • 14:45 Parkour show – Parkourový kroužek při škole Elišky Krásnohorské
  • 15:00 Dolphins Cheerleaders
  • 15:10 Orientální tance STUDIO KARIMA
  • 15:20 Letem světem za pár minut – ZŠ Plynárenská Teplice
  • 15:30 Parkour show
  • 15:40 Comarca (indiánské hudba)
  • 16:10 bubenický workshop – PAPIS
  • 16:50 DIVADLO KRABICE
  • 17:30 Orientální tance – Studio Karima
  • 17:50 bubenické vystoupení – Emongo