Dětský a doprovodný program, etnostánky

Home / Harmonogram (Line-Up) / Dětský a doprovodný program, etnostánky

ETNOSTÁNKY A OCHUTNÁVKY

tradiční výrobky – Vietnam, Panama, Nepál, Bolívie, Indie,  Demokratické Kongo, Pobřeží Slonoviny, Kamerun

ochutnávky vietnamské, indonéské, mongolské, nigerijské, pákistánské, kazašské, iránské, arménské, španělské, konžské, z Pobřeží Slonoviny, z Toga, z Curacaa, panamské,mexické ugandské, angolské, thajské, kubánské, kamerunské, guinejské, beninské,čínské, čečenské, bulharské, thajské, etiopská káva, makedonská  a gruzínská vína

DĚTSKÉ ATRAKCE

skluzavka, kolotoč, skákací hrad, kuličkový labyrint, malování na obličej, kubánská salsa, zumba, workshop břišního tance Studia Karima, bubenický workshop Papis Nyass a další.

Na dětském programu se podílí Dům dětí a mládeže Ústí nad Labem, Skautský oddíl Vlaštovky, Selesiánské středisko Štěpána Trochty Teplice, Divadlo Krabice, Teplice, Dobrovolnické centrum, z.s.

DĚTSKÝ PROGRAM, átrium Magistrátu města Ústí nad Labem

  • 13:30 | SCLAP BAND (DDM)
  • 14.10 | Zumba – SANDOR ÓMS CUELLAR (Kuba)
  • 14:45 | Orientální tance – STUDIO KARIMA
  • 15:10 | bubenické vystoupení – EMONGO (Afrika)
  • 16:00 | workshop bolívijského tance – PUNCHAY (Bolívie)
  • 16:30 | Zumba – SANDOR ÓMS CUELLAR (Kuba)
  • 17:00 | DIVADLO KRABICE TEPLICE
  • 17:30 | Orientální tance – STUDIO KARIMA
  • 17:50 | bubenický workshop – PAPIS (Gambie)

 

DĚTSKÉ ATRAKCE 2018

  • skluzavka, kolotoč, skákací hrad, kuličkový labyrint, malování na obličej (zpoplatněno dodavateli)
  • házedla, dovednostní úkoly a tvořivé dílny (zdarma)
  • kubánská salsa, zumba, Dolphins Cheerleaders, workshop břišního tance Studia Karima, divadlo Krabice Teplice, workshop indonéských tanců, vietnamské vystoupení tyčový tanec Mua Sap, bubenický workshop Papis Nyass, bubenické vystoupení Emango
  • Na dětském programu se podílí Dům dětí a mládeže Ústí nad Labem, Skautský oddíl Vlaštovky, divadlo Krabice Teplice, ZŠ Plynárenská Teplice, Český svaz parkouru, z.s.
  • Bubenická souprava – k dispozici bude bubeník Michal Kadlec, který Vám může zahrát nebo provede vašeho syna či dceru základy bubnování

Line Up dětského programu:

  • 13:30 Zumba – SANDOR ÓMS CUELLAR
  • 14.10 Tyčový tanec – Vietnamská komunita
  • 14:45 Parkour show – Parkourový kroužek při škole Elišky Krásnohorské
  • 15:00 Dolphins Cheerleaders
  • 15:10 Orientální tance STUDIO KARIMA
  • 15:20 Letem světem za pár minut – ZŠ Plynárenská Teplice
  • 15:30 Parkour show
  • 15:40 Comarca (indiánské hudba)
  • 16:10 bubenický workshop – PAPIS
  • 16:50 DIVADLO KRABICE
  • 17:30 Orientální tance – Studio Karima
  • 17:50 bubenické vystoupení – Emongo