Harmonogram (Line-Up)

Home / Harmonogram (Line-Up)

HARMONOGRAM 2019 (orientační, změna vyhrazena)

ČEZ World Music Stage, Mírové náměstí

  • 14:00| NADA (DE)
  • 15:30 | BANDA DE CONTENEDOR – (CZ)
  • 17:15 | CARLOS DE NICARAGUA (NIC, FR)
  • 19:00 | RUMBA DE BODAS (IT, MEX)
  • 20:50 | UNITED FLAVOUR (ESP,CZ)

Electro Swing Circus Stage, Mírové náměstí

Taneční a circusová scéna na Mírovém náměstí, kterou vás provede uskupení Electro Swing Allstars v následujících vstupech:

Electro Swing Scéna

  • 14:45 – 15:30 | Electro Swing Allstars
  • 16:15 – 17:15 | Electro Swing Allstars
  • 18:00 – 19:00 | Electro Swing Allstars
  • 20:00 – 20:50 | Electro Swing Allstars

Etno stage, Lidické náměstí

  • 13:30 AneboAfro
  • 14:30 | Nho ve que huong Vietnam
  • 15:20 | Njachas (Afrika)
  • 16:15 Dunzingarev (Mongol)
  • 17:00 | Michal Šeps (CZ)
  • 18:00 | MONA GANG a SHARKA RAO (CZ)
  • 18:45 | Czardashjans (Bosna, CZ)
  • 20:00 | Demowave (ÚL)

Dětský program – átrium Magistrátu města Ústí nad Labem

  • 13:30 | SCLAP BAND (DDM)
  • 14.10 | Zumba – SANDOR ÓMS CUELLAR (Kuba)
  • 14:45 | Orientální tance – STUDIO KARIMA
  • 15:10 | bubenické vystoupení – EMONGO (Afrika)
  • 16:00 | workshop bolívijského tance – PUNCHAY (Bolívie)
  • 16:30 | Zumba – SANDOR ÓMS CUELLAR (Kuba)
  • 17:00 | DIVADLO KRABICE TEPLICE
  • 17:30 | Orientální tance – STUDIO KARIMA
  • 17:50 | bubenický workshop – PAPIS (Gambie)

 

V minulých letech jste mohli vidět:

HARMONOGRAM 2018

ČEZ World Music Stage, Mírové náměstí

14:00 | FOXY (USA)
15:30 | MR. LOCO (BG, CZ, MEX, COL)
17:00 | ONYX TRIBE (CZ)
17:10 | KONIEC SWIATA (PL)
19:00 | PIPES & PINTS (CZ/USA)
20:50 | MYDY RABYCAD (CZ)

ECHT STREET PUPPETS – OBŘÍ LOUTKY V ULICÍCH MĚSTA

Průvod obřích loutek začíná v 15:00 na Mírovém náměstí a bude procházet přes všechny scény festivalu.

Electro Swing Circus Stage, Mírové náměstí

Taneční a circusová scéna na Mírovém náměstí, kterou vás provede uskupení Electro Swing Allstars v následujících vstupech:

  • 14:45 – 15:30 | Electro Swing Allstars + žongléři
  • 16:15 – 17:00 | Electro Swing Allstars + žongléři
  • 18:00 – 19:00 | Electro Swing Allstars + žongléři
  • 20:00 – 20:50 | Electro Swing Allstars + žongléři

Etno stage, Lidické náměstí

  • 13:30 | Vietnamské tradiční tance
  • 14:15 | Bolly Haseenas (taneční skupina)
  • 15:00 | Mariachi Azteca de Praga (tradiční mexická hudba)
  • 16:00 | Njachas (tradiční africké bubnování)
  • 17:00 | Romba (balkánská hudba)
  • 18:00 | Mona Gang (taneční skupina)
  • 18:40 | Shahab Tolouie Trio (íránská tradiční hudba)
  • 20:00 | Santiago Ferreira (Brazílie)

Dětský program – átrium Magistrátu města Ústí nad Labem

  • 13:30 Zumba – SANDOR ÓMS CUELLAR
  • 14.10 Tyčový tanec – Vietnamská komunita
  • 14:45 Parkour show – Parkourový kroužek při škole Elišky Krásnohorské
  • 15:00 Dolphins Cheerleaders
  • 15:10 Orientální tance STUDIO KARIMA
  • 15:20 Letem světem za pár minut – ZŠ Plynárenská Teplice
  • 15:30 Parkour show
  • 15:40 Comarca (indiánské hudba)
  • 16:10 bubenický workshop – PAPIS
  • 16:50 DIVADLO KRABICE
  • 17:30 Orientální tance – Studio Karima
  • 17:50 bubenické vystoupení – Emongo

HARMONOGRAM 2017

ČEZ World Music Stage, Mírové náměstí

  • 14:00 | LOS PELOTUDOS (RU, ESP, CZ)
  • 15:30 | URAGGAN ANDREW & REGGAE ORTHODOX (CZ)
  • 17:15 | THE YUYA (GB, IT)
  • 19:15 | MaMaAFR!KA (IT)
  • 20:50 | TATA BOJS (CZ)

Etno Stage, Lidické náměstí

  • 13:30 | vystoupení vietnamské komunity (Vietnam)
  • 14:00 | KINTARI (CZ, Indonésie)
  • 15:00 | MONA GANG (CZ)
  • 16:00 | vystoupení mongolské komunity (Mongolsko)
  • 17:00 | RISING SPIRITS (CZ)NJACHAS (Afrika)
  • 18:00 | NJACHAS (Afrika)
  • 19:00 | GRUPO MANDELA (brazilská škola capoeiry pro děti a dospělé)
  • 20:00 | ROCKY LEON (A)

ECHT STREET PUPPETS – OBŘÍ LOUTKY V ULICÍCH MĚSTA

Průvod obřích loutek začíná v 15:00 na Mírovém náměstí a bude procházet přes všechny scény festivalu.

Electro Swing Circus Stage, Mírové náměstí

Zcela nová hudební, taneční a circusová scéna na Mírovém náměstí, kterou Vás provede uskupení Electro Swing Allstars v následujících vstupech:

  • 14:45 – 15:30 | vystoupení Electro Swing Allstars + žongléři
  • 16:15 – 17:15 | Swing workshop s tanečnicí + ESA + žongleři
  • 18:00 – 19:15 | Swing workshop s tanečnicí + ESA + žongleři
  • 20:00 – 20:50 | vystoupení Electro Swing Allstars + žongléři

Kinostan Člověka v tísni

  • OMLOUVÁME SE, ALE LETOS BUDE Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ KINOSTAN ZRUŠEN.

Dětská stage, átrium Magistrátu města Ústí nad Labem

  • 13:30 – 14:00 Comarca (indiánské hudba)
  • 14.10 – 14:40 Tyčový tanec
  • 15:00 – 15:15 Dolphins Cheerleaders
  • 15:30 – 16:00 kintari workshop
  • 16:10 – 16:40 bubenický workshop – PAPIS
  • 16:50 – 17:20 DIVADLO KRABICE
  • 17:30 – 17:45 Orientální tance – Studio Karima
  • 17:50 – 18:30 bubenické vystoupení – Emango

Café Max

  • 18:00 La Banda Sounds System (na ulici)
  • 21:00 DJ Baltazar (v klubu)

———————————————————————————————————

Line-up 2016

ČEZ WORLD MUSIC STAGE, Mírové Náměstí
  • 14:05 – 14:45 Uraggan Andrew and Reggae Orthodox (CZ)
  • 15:10 – 15:50 Kreativni Nered (SRB)
  • 16:00 – 16:10 Taneční vystoupení DDM – Onyx Tribe
  • 16:30 – 17:15 Jet8 (CZ)
  • 17:45 – 18:30 Mr. Loco (MEX, PE)
  • 19:00 – 20:00 Eric and The Worldly Savages (SRB)
  • 20:30 – 21:30 Sista Carmen, Fyah Son Bantu & Ucee, DJ Herby (ESP, KEŇA, TUNISKO, CZ)

 

RWE ETNO STAGE, Lidické náměstí
  • 14:00 – 14:45 prezentace Vietnamské komunity – lidové písně, kloboukový tanec a další
  • 15:10 – 16:00 Romba (CZ)
  • 16:20 – 17:00 Mariachi (MEX)
  • 17:00 – 17:15 Bollywood Haseena (CZ)
  • 17:30 – 18:10 Njachas (AFRIKA)
  • 18:30 – 19:20 SANTIAGO FERREIRA (Brazílie)
  • 19:40 – 21:00 ELECTRO SWING ALLSTARS (CZ)

 

Divadlo a DJ – CAFÉ MAX, otevřeno od 16:00, událost na facebooku
  • 18:00 divadlo před kavárnou: BANDA DE CONTENEDOR (CZ)
  • 21:00 párty uvnitř: DJ BALTAZAR
Více o afterparty v klubech ZDE
Dětský program, átrium Magistrátu města, 13:50 – 18:00
  • 14:10 – 14:30 Bollywood Haseena (CZ)
  • 14:40 – 14:50 Dolphins Cheerleaders (CZ)
  • 15:00 – 15:40 workshop afrického bubnování – Papis Nyass (GAMBIE)
  • 15:50 – 16:05 workshop orientálního tance – Studio Karima (CZ)
  • 16:20 – 17:00 pohádka o nejasné princezně – Divadlo Krabice Teplice (CZ)
  • 17:10 – 17:30 zumba – Sandor Óms Cuellar (KUBA)
  • 17:40– 17:55 workshop indického tance – Bollywood Haseena (CZ)
Kinostan Člověka v tísni, vchod do Magistrátu města, 13:00 – 20:30
  • 13:00 – 14:30 Hiphop-erace (90 min)
    14:45 – 16:15 Úžasný Hooligan Sparrow (90 min)
    16:30 – 18:15 Syrská love story (75 min)
    18:30 – 19:30 Živan dělá punkový festival (60 min)
    19:30 – 20:45 Viva Cuba Libre nebo Punkový syndrom (80 min)

 

Line-up 2015

ČEZ World Music Stage, Mírové náměstí, 14:00 – 21:30
  • …30 minut před začátkem DJ MORROCO
  • 14:00 – 14:40 Mezcla Orquesta (CZ, KUBA)
  • 14:50 – 15:10 Taneční vystoupení DDM – soubory OT Habibi, OT Onyx Tribe a OT Jamana
  • 15:20 – 15:40 Ngoma Y Africa (AFRIKA)
  • 16:00 – 16:40 Ocho Ríos (CZ)
  • 17:00 – 17:45 Létající koberec (CZ)
  • 18:15 – 19:15 La Calzada de los Muertos (MEXIKO)
  • 20:00 – 21:30 United Flavour, U-Cee a hosté (CZ, ŠPANĚLSKO, TUNIS)
RWE Etno Stage, Lidické náměstí, 14:00 – 21:00
  • 14:00 – 14:45 Bijou Camara & Guinee Toumboui – africký tanec (GUINEA)
  • 15:10 – 15:50 Rising Spirits (CZ)
  • 16:10 – 16:40 Vystoupení vietnamské komunity (VIETNAM) – Ha Nam – zpěv, Múa Quat – kloboukový tanec, Quan Ho – lidové písně
  • 17:00 – 17:20 Bollywood Haseena (CZ)
  • 17:30 – 18:10 Mona – vystoupení + workshop pod pódiem (CZ)
  • 18:35 – 19:20 Njachas (GAMBIE, SENEGAL)
  • 19:30 – 21:00 Electro Swing Allstars (CZ)
Divadlo a DJ – CAFÉ MAX, otevřeno od 16:00, událost na facebooku
  • 18:00 divadlo před kavárnou: ORANGUTÁLNÍ DIVIDLO, KUBA ZA STŘEKOVA – RYTÍŘ BEZE CTI
  • 21:00 párty uvnitř: DJ POCOLOCO (CABARET MANANA) JAZZ / FUNK / SOUL / LATIN / REGGAE
Live music – BOX NA NÁBŘEŽÍ, 15:00 – 18:00, událost na facebooku
  • 15:00 – 15:45 Sorry holka (punk, Teplice)
  • 16:00 – 16:45 Idio & Idio (rock, Ústí nad Labem)
  • 17:00 – 17:45 Hectic (rap/metal, numetal, Ústí nad Labem)
Live music – Veřejný sál Hraničář, start 18:00, událost na facebooku
  • Londo Cukros (romská hudba, Předlice)
  • Taneční skupina FreakyKnow
Více o afterparty v klubech ZDE
Dětský program, átrium Magistrátu města, 13:50 – 18:00
  • 13:50 – 14:10 Bollywood Haseena
  • 14:15 – 14:30 Zumba – Sandor Óms Cuellar (KUBA)
  • 14:30 – 14:45 Studio Karima
  • 14:55 – 15:05 Dolphins Cheerleaders
  • 15:10 – 15:20 Trong Com – vietnamské vystoupení
  • 15:25 – 15:40 DDM – workshop Tribal Style
  • 15:40 – 15:50 No Body – moderní vietnamský tanec
  • 16:00– 16:30 Orangutální dividlo
  • 16:40 – 16:55 Studio Karima – workshop orientálního tance
  • 17:00 – 17:40 bubenické vystoupení Ngoma Y Africa
  • 17:45 – 18:00 Kubánská salsa – Sandor Óms Cuellar (KUBA)
Kinostan Člověka v tísni, vchod do Magistrátu města, 13:00 – 20:30
  • 13:00 – 14:30 Vražedná pole na Srí Lance (90 min)
  • 14:40 – 15:40 Úžasný Azerbajdžán! (60 min)
  • 15:45 – 17:00 #chicagoGirl (74 min)
  • 17:00 – 18:30 Putinovy hry(90 min)
  • 19:00 – 20:30 Duchové moře (80 min)

Line-up 2014

časový harmonogram XV. ročníku festivalu:

ČEZ World music stage, Mírové náměstí
  • 13:00 – 14:00 Flat Fly (CZ)
  • 14:00 – 14:15 Taneční vystoupení DDM – soubory OT Habibi, OT Onyx Tribe a OT Jamana
  • 14:30 – 15:30 Leniwiec (PL)
  • 16:00 – 17:00 Terne Čhave (CZ)
  • 17:30 – 18:20 Allstar Refjúdží Band (CZ, USA, Čína)
  • 19:00 – 20:00 Pub Animals (CZ)
  • 20:30 – 21:30 RotFront (Německo, Ukrajina, Bulharsko)
Prodlevu v době výměny kapel obstarají ELECTRO SWING ALLSTARS, které po skončení ČEZ World Music Stage můžete vidět i v Check Point Baru.
RWE Etno stage, Lidické náměstí
  • 13:00 – 13:10 úvodní slovo
  • 13:10 – 13:40 Ziriab
  • 13:50 – 14:20 Mona
  • 14:30 – 15:00 Igbo Culture Group (Nigérie)
  • 15:10 – 15:50 Vietnamská komunita
  • 16:00 – 16:20 Bollywood Haseenas (CZ)
  • 16:40 – 17:20 Prince Alfredo and The Warriors (CZ, Kongo)
  • 17:30 – 18:00 Comarca (Bolívie, Ekvádor)
  • 18:10 – 18:40 PunQua (CZ, Kanada, Irsko)
  • 19:00 – 19:40 Njachas (Afrika)
  • 20:10 – 21:00 Shahab Tolouie Trio (Írán)
Dětská scéna
Line Up dětského programu:
  • 13:00 – 13:40 Pohádka O Holiči a barvíři (Divadlo Krabice Teplice)
  • 13:50 – 14:00 Dolphins Cheerleaders
  • 14:00 – 14:15 Salsa (Sandor a Mailyn, Kuba)
  • 14:20 – 14:35 Zumba (Sandor a Mailyn, Kuba)
  • 14:45 – 15:00 Indiánské vystoupení (pěvecký sbor ZŠ Anežky České)
  • 15:15 – 15:30 workshop břišního tance (Dům dětí a mládeže Ustí n/L)
  • 15:45 – 16:00 Orientální tanec (Studio Karima)
  • 16:15 – 16:30 Tyčový tanec (Vietnam)
  • 16:45 – 17:00 workshop bollywood tance (Bollywood Haseenas)
  • 17:15 – 18:00 workshop afrického bubenování (Papis Nyass)
  • 18:00 – 18:15 losování festivalové soutěže
Kinostan Člověka v tísni:
  • 13:00 – 14:30 Říkejte mi Kuču (87 min)
  • 14:40 – 15:40 Viva Cuba libre (60 min)
  • 15:50 – 16:40 Temná stránka čokolády (46min)
  • 16:50 – 17:20 Už ne: Příběh revoluce (15 minut film, 15 minut diskuse)
  • 17:30 – 19:10 Přestupní stanice (100 min)
  • 19:20 – 20:45 Punkový syndrom (85 min)

Další informace o programu

mapa